Co my tak właściwie robimy ?

Przez wiele tygodni myślałem jak zawrzeć w kilku zdaniach to co robimy w AnimaSana. Jaka jest misja naszej działalności. Z jednej strony wiem co robimy, jakie niesiemy wartości, co chcemy przekazać, w czym możemy pomóc. Ale jak zawrzeć to w krótkim zdaniu ?

Jak zawrzeć to wszystko w krótkim przekazie? Masaże ciała, sesje, ceremonie, świadoma praca z ciałem, emocjami, przekonaniami. Praca na poziomie ducha, energii, świadomości, fizycznego ciała. Praca, w której korzystamy z wibracji, dźwięku, dialogu, dotyku, pracy energetycznej, bioenergii, masażu relaksacyjnego, powięziowego, leczniczego, uwalniającego emocje, odblokowującego przepływy energetyczne, meridiany. Jak ująć w tym wszystkim jeszcze ustawienia systemowe, reiki, barsy, aromaterapię ?

Tygodniami zastanawiałem się jak ująć to wszystko w krótkim opisie, jak określić misję AnimaSana. Leżąc razem z Martą w słońcu na plaży nad morzem spisaliśmy sobie to wszystko na kartce. Jest tego sporo. Jak jednak ująć to co robimy w jednym zdaniu ?

Wtedy przyszła myśl, która zawsze powtarza mi w takich sytuacjach, by spojrzeć na to wszystko z innego poziomu. Dodałem do tego potężne narzędzie, jakim jest intencja. Odpowiedź przyszła bardzo szybko.

Zobaczyłem w tym wszystkim swoją drogę. Zobaczyłem z czym się borykałem i co mi pomogło, Zobaczyłem, „co mi to zrobiło”. Zobaczyłem co zrobiły mi te wszystkie sesje, ćwiczenia, masaże, warsztaty, kursy, szkolenia i praktyka. Zobaczyłem w jakim miejscu byłem i w jakim jestem teraz. Zobaczyłem to co najistotniejsze. Zobaczyłem drogę i narzędzia, które pomogły mi w dotarciu do tego co w życiu najważniejsze , do najważniejszego miejsca, do najważniejszej osoby w moim życiu. W dotarciu do siebie.

Jeśli miałbym ująć w jednym zdaniu to, co robimy w AnimaSana, to zdanie brzmiało by:

WSPARCIE W ODNALEZIENIU SIEBIE

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.